Üç Usta 3 Patlayıcı Altcoin Belirledi: Bu Hedeflere Ulaşabilirler!

Arthur Hayes bağlantılı kripto fonu, bir Chainlink rakibinin mevcut seviyeden yüzde 230’a kadar patlayacağını öngörüyor. 2022 Bitcoin çöküşünü yakalayan bir analiste göre, bir lider altcoin Ethereum rakibi yüzde 170’e kadar yükselme potansiyeline sahip. Popüler kripto analist Ali Martinez ise bir Layer-2 tokeni için yükseliş öngörüyor.

FLR fiyat tahmini: Bu altcoin için potansiyel yüksek!

Arthur Hayes’in aile ofisi tarafından işletilen erken aşama bir kripto yatırım fonu olan Maelstrom Fund, nispeten yeni bir Blockchain olan ve Chainlink (LINK) rakibi Flare’in (FLR) şu anda “muhtemelen değerinin altında” olduğunu söylüyor. Fon, “Chainlink’in erken hamle avantajı, hizmetleriyle halihazırda entegre olmuş sayısız proje ile ona büyük bir avantaj sağladı. Bununla birlikte, Flare çekiş kazandıkça, Chainlink’i hızla yakalama potansiyeline sahip.” değerlendirmesini yapıyor.

Maelstrom Fund, “Flare’in potansiyelini daha iyi göstermek için”, FLR’nin tamamen seyreltilmiş değerlemesinin şu anda Chainlink’in yaklaşık %23’ü olduğunu, ancak yeni başlayan şirketin Ethereum (ETH) tabanlı Chainlink’in halihazırda sahip olduğu proje entegrasyonlarının %10’undan daha azına sahip olduğunu söylüyor. Fon, Solana tabanlı Pyth Network dahil diğer oracle sağlayıcılarından farkı yönlerine dikkat çekiyor. Bu bağlamda, onların aksine Flare’in “kendi yerel ekosistemini de oluşturabileceğini” belirtiyor. Maelstrom Fund’a göre, Flare Chainlink’in değerlemesinin %50’sine ulaşırsa, FLR tokenı yaklaşık 2,2 kat artabilir. Ayrıca fon, Flare’in Chainlink’in değerlemesinin %75’ine ulaşması halinde FLR’nin 3,3 kat artacağını öngörüyor.

DOT fiyat tahmini: Yüzde 170’lik artış masada!

Bitcoin’in (BTC) 2022’de 30.000 doların altına düşeceğini doğru bir şekilde tahmin eden ve yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti olan Crypto Capo, lider altcoin Ethereum rakibi Polkadot’un (DOT) 6 dolarlık önemli bir destek seviyesinin üzerinde kalmayı başarması halinde, mevcut seviyelerinden %172’ye kadar fırlayacağını söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

DOT: Dirençten reddedildikten sonra şu anda yeniden ana destekte. Bu destek tutarsa, aynı dirence (10 ila 11 dolar) kadar bir hareket görmeliyiz. Bu seviye kırılırsa, 15 ila 17 dolara ulaşabilir.

Kaynak: Crypto Capo

ARB fiyat tahmini: Alcoin bir satın alma sinyali verdi!

Popüler kripto analisti Ali Martinez, Ethereum Katman-2 çözümü Arbitrum (ARB) için yükseliş öngörüyor. Analist, ARB’nin TomDeMark (TD) Sequential Göstergesinin tokenin haftalık grafiğinde bir satın alma sinyali verdiğini söylüyor. Analist, ARB için bir ila dört mum çubuğu arasında bir toparlanma öngörüyor.

Kaynak: Ali Martinez

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x